Θέλετε να αντιδράσετε στο μήνυμα; Φτιάξτε έναν λογαριασμό και συνδεθείτε για να συνεχίσετε.
Αναζήτηση
 
 

Αποτελέσματα Αναζήτησης
 


Rechercher Σύνθετη Αναζήτηση

Πρόσφατα Θέματα
» Καταδυσεις στην θασο
ΕΛΛΗΝΙΚΗ ΟΜΑΔΑ ΔΙΑΣΩΣΗΣ ΠΕΙΡΑΙΑ .ΓΙΝΕ ΕΘΕΛΟΝΤΗΣ! EmptyΤρι Απρ 23, 2013 1:11 pm από Sthlias

» Πωλείται καινούριος ρυθμιστής scubapro mk2 plus με r295 330€
ΕΛΛΗΝΙΚΗ ΟΜΑΔΑ ΔΙΑΣΩΣΗΣ ΠΕΙΡΑΙΑ .ΓΙΝΕ ΕΘΕΛΟΝΤΗΣ! EmptyΤρι Απρ 23, 2013 12:49 pm από Sthlias

» Πωλείται καινούριο bcd scubapro t-sport plus XL size 230€
ΕΛΛΗΝΙΚΗ ΟΜΑΔΑ ΔΙΑΣΩΣΗΣ ΠΕΙΡΑΙΑ .ΓΙΝΕ ΕΘΕΛΟΝΤΗΣ! EmptyΤρι Απρ 23, 2013 12:43 pm από Sthlias

» Pedila twin jet max XL 90€
ΕΛΛΗΝΙΚΗ ΟΜΑΔΑ ΔΙΑΣΩΣΗΣ ΠΕΙΡΑΙΑ .ΓΙΝΕ ΕΘΕΛΟΝΤΗΣ! EmptyΔευ Απρ 22, 2013 5:30 am από Sthlias

» ΠΩΛΟΥΝΤΑΙ ΚΑΙΝΟΥΡΙΑ ΠΕΔΙΛΑ TWIN JET MAX (XL) 90€
ΕΛΛΗΝΙΚΗ ΟΜΑΔΑ ΔΙΑΣΩΣΗΣ ΠΕΙΡΑΙΑ .ΓΙΝΕ ΕΘΕΛΟΝΤΗΣ! EmptyΤετ Απρ 17, 2013 9:29 am από Sthlias

» My first post
ΕΛΛΗΝΙΚΗ ΟΜΑΔΑ ΔΙΑΣΩΣΗΣ ΠΕΙΡΑΙΑ .ΓΙΝΕ ΕΘΕΛΟΝΤΗΣ! EmptyΤρι Αυγ 02, 2011 3:23 pm από lkarapa

» opinion
ΕΛΛΗΝΙΚΗ ΟΜΑΔΑ ΔΙΑΣΩΣΗΣ ΠΕΙΡΑΙΑ .ΓΙΝΕ ΕΘΕΛΟΝΤΗΣ! EmptyΔευ Αυγ 01, 2011 3:22 pm από Επισκέπτης

» программы навигации
ΕΛΛΗΝΙΚΗ ΟΜΑΔΑ ΔΙΑΣΩΣΗΣ ΠΕΙΡΑΙΑ .ΓΙΝΕ ΕΘΕΛΟΝΤΗΣ! EmptyΔευ Αυγ 01, 2011 2:35 pm από Επισκέπτης

» Στεγανή στολή CAMARO
ΕΛΛΗΝΙΚΗ ΟΜΑΔΑ ΔΙΑΣΩΣΗΣ ΠΕΙΡΑΙΑ .ΓΙΝΕ ΕΘΕΛΟΝΤΗΣ! EmptyΠεμ Φεβ 24, 2011 5:17 pm από taucher


ΕΛΛΗΝΙΚΗ ΟΜΑΔΑ ΔΙΑΣΩΣΗΣ ΠΕΙΡΑΙΑ .ΓΙΝΕ ΕΘΕΛΟΝΤΗΣ!

2 απαντήσεις

Πήγαινε κάτω

ΕΛΛΗΝΙΚΗ ΟΜΑΔΑ ΔΙΑΣΩΣΗΣ ΠΕΙΡΑΙΑ .ΓΙΝΕ ΕΘΕΛΟΝΤΗΣ! Empty ΕΛΛΗΝΙΚΗ ΟΜΑΔΑ ΔΙΑΣΩΣΗΣ ΠΕΙΡΑΙΑ .ΓΙΝΕ ΕΘΕΛΟΝΤΗΣ!

Δημοσίευση  lkarapa Τετ Δεκ 30, 2009 12:52 pm

"ΕΛΛΗΝΙΚΗ ΟΜΑΔΑ ΔΙΑΣΩΣΗΣ -ΠΑΡΑΡΤΗΜΑ ΠΕΙΡΑΙΑ ΜΑΖΙ ΜΠΟΡΟΥΜΕ!!!ΓΙΝΕ ΕΘΕΛΟΝΤΗΣ ΔΙΑΣΩΣΤΗΣ τμήμα Ελληνικής Ομάδας Διάσωσης στον Πειραιά. ΝΕΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΜΕΛΩΝ ΜΕΣΑ ΙΑΝΟΥΑΡΙΟΥ ΘΕΜΑΤΑ:ΠΡΩΤΕΣ ΒΟΗΘΕΙΕΣ-ΟΡΕΙΝΗ ΔΙΑΣΩΣΗ-ΚΑΤΑΔΥΣΕΙΣ/ΝΑΥΑΓ/ΚΗ-ΑΝΤΙΜΕΤΩΠΙΣΗ ΚΑΤΑΣΤΡΟΦΩΝ METEΩΡΟΛΟΓΙΑ .ΓΙΑ ΤΑ ΠΡΩΤΑ 50 ΑΤΟΜΑ Η ΕΚΠΑΙΔΕΥΣΗ ΕΙΑΝΙ ΔΩΡΕΑΝ.ΕΠΙΚΟΙΝΩΝΙΕΣ ΠΛΗΡ:693230...5626-6973595554-698351226 ... e-mail: george.roume@yahoo.gr ,mariakoul8@yahoo.g"
lkarapa
lkarapa
elite diver

Αριθμός μηνυμάτων : 1933
Ηλικία : 53
Τόπος : Άγιοι Ανάργυροι
Registration date : 22/11/2008

http://www.diverscorner.gr

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

ΕΛΛΗΝΙΚΗ ΟΜΑΔΑ ΔΙΑΣΩΣΗΣ ΠΕΙΡΑΙΑ .ΓΙΝΕ ΕΘΕΛΟΝΤΗΣ! Empty Απ: ΕΛΛΗΝΙΚΗ ΟΜΑΔΑ ΔΙΑΣΩΣΗΣ ΠΕΙΡΑΙΑ .ΓΙΝΕ ΕΘΕΛΟΝΤΗΣ!

Δημοσίευση  enohlitikous ante portas Τετ Δεκ 30, 2009 8:41 pm

enohlitikous ante portas
enohlitikous ante portas
diver

Αριθμός μηνυμάτων : 12
Ηλικία : 48
Registration date : 14/10/2009

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

ΕΛΛΗΝΙΚΗ ΟΜΑΔΑ ΔΙΑΣΩΣΗΣ ΠΕΙΡΑΙΑ .ΓΙΝΕ ΕΘΕΛΟΝΤΗΣ! Empty Απ: ΕΛΛΗΝΙΚΗ ΟΜΑΔΑ ΔΙΑΣΩΣΗΣ ΠΕΙΡΑΙΑ .ΓΙΝΕ ΕΘΕΛΟΝΤΗΣ!

Δημοσίευση  lkarapa Παρ Ιαν 22, 2010 10:44 am

αναφερόμενος στην δημιουργία μιας νέας εθελοντικής ομάδας (Ελληνική Ομάδα Διάσωσης Πειραιά) έχω παρατηρήσει ότι τον τελευταίο καιρό γίνεται ένας <<πόλεμος>> δηλώσεων / ανακοινώσεων , για το αν πρέπει να δημιουργηθεί μία νέα διασωστική ομάδα όπως και για το κατά πόσο είναι νόμιμη........ μεταξύ του ΕΟΔ Αττικής και ΕΟΔ Πειραιά (τώρα δημιουργείται).
Η γνώμη μου είναι ότι με αυτό τον τρόπο, οι εθελοντές απογοητεύονται. Βλέπουν ότι για να δημιουργείται αυτή η κατάσταση πρέπει να υπάρχει κάτι (π.χ. οικονομικό όφελος) το οποίο κάνει τις δύο αυτές ομάδες να χάνουν τον ΣΤΟΧΟ και τον ΣΚΟΠΟ δημιουργίας τους . Την οργάνωση , εκπαίδευση και διαχείριση ανθρώπινου δυναμικού σε περιπτώσεις φυσικών καταστροφών (άποψή μου) . Από εκεί και πέρα θέλω να ενημερωθώ περισσότερο, για να έχω άποψη, αλλά παρακαλώ να σταματήσουν όλα αυτά γιατί επηρεάζουν ΟΛΟΥΣ τους εθελοντές σε όλους τους τομείς...........
lkarapa
lkarapa
elite diver

Αριθμός μηνυμάτων : 1933
Ηλικία : 53
Τόπος : Άγιοι Ανάργυροι
Registration date : 22/11/2008

http://www.diverscorner.gr

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Επιστροφή στην κορυφή

- Παρόμοια θέματα

 
Δικαιώματα σας στην κατηγορία αυτή
Δεν μπορείτε να απαντήσετε στα Θέματα αυτής της Δ.Συζήτησης