Θέλετε να αντιδράσετε στο μήνυμα; Φτιάξτε έναν λογαριασμό και συνδεθείτε για να συνεχίσετε.
Αναζήτηση
 
 

Αποτελέσματα Αναζήτησης
 


Rechercher Σύνθετη Αναζήτηση

Πρόσφατα Θέματα
» Καταδυσεις στην θασο
πως σας φάνηκε η Natex 2010 ? EmptyΤρι Απρ 23, 2013 1:11 pm από Sthlias

» Πωλείται καινούριος ρυθμιστής scubapro mk2 plus με r295 330€
πως σας φάνηκε η Natex 2010 ? EmptyΤρι Απρ 23, 2013 12:49 pm από Sthlias

» Πωλείται καινούριο bcd scubapro t-sport plus XL size 230€
πως σας φάνηκε η Natex 2010 ? EmptyΤρι Απρ 23, 2013 12:43 pm από Sthlias

» Pedila twin jet max XL 90€
πως σας φάνηκε η Natex 2010 ? EmptyΔευ Απρ 22, 2013 5:30 am από Sthlias

» ΠΩΛΟΥΝΤΑΙ ΚΑΙΝΟΥΡΙΑ ΠΕΔΙΛΑ TWIN JET MAX (XL) 90€
πως σας φάνηκε η Natex 2010 ? EmptyΤετ Απρ 17, 2013 9:29 am από Sthlias

» My first post
πως σας φάνηκε η Natex 2010 ? EmptyΤρι Αυγ 02, 2011 3:23 pm από lkarapa

» opinion
πως σας φάνηκε η Natex 2010 ? EmptyΔευ Αυγ 01, 2011 3:22 pm από Επισκέπτης

» программы навигации
πως σας φάνηκε η Natex 2010 ? EmptyΔευ Αυγ 01, 2011 2:35 pm από Επισκέπτης

» Στεγανή στολή CAMARO
πως σας φάνηκε η Natex 2010 ? EmptyΠεμ Φεβ 24, 2011 5:17 pm από taucher


πως σας φάνηκε η Natex 2010 ?

2 απαντήσεις

Πήγαινε κάτω

πως σας φάνηκε η Natex 2010 ? Empty πως σας φάνηκε η Natex 2010 ?

Δημοσίευση  lkarapa Κυρ Μαρ 07, 2010 7:25 pm

Για να δούμε πως σας φάνηκε η Natex 2010 . Εμένα θα μου άρεσε πολύ η Έκθεση εάν ασχολιόμουν με το ψάρεμα ή εάν έκανα ελεύθερη κατάδυση. Αλλά ως αυτόνομη κατάδυση θεωρώ πολύ περιορισμένο το ενδιαφέρον αφού συμμετείχανε μόνο 4-5 καταδυτικά κέντρα . Βέβαια ευτυχώς που υπήρχαν και αυτά , γιατί αλλιώς ............ δεν θα μας αφορούσε η Έκθεση. Απλά βλέπω ότι συρρικνώνεται τα τελευταία χρόνια η προβολή της αυτόνομης κατάδυσης , ενώ θεωρώ ότι όλο και περισσότερος κόσμος ασχολείται με αυτήν.Έχοντας υπόψιν μου τις προηγούμενες χρονιές , πιστεύω ότι είναι σαφής η υποβάθμιση της αυτόνομης κατάδυσης στην συγκεκριμένη Έκθεση. Βέβαια από ότι έμαθα και στις αντίστοιχες Εκθέσεις του Εξωτερικού , υπήρξε και εκεί περιορισμένη προβολή (σε σχέση πάντα με άλλες χρονιές) καταδυτικών προιόντων και καταδυτικών κέντρων και προορισμών.Απλά εμείς υποτίθεται ότι αρχίσαμε να γινόμαστε καταδυτικός προορισμός τα τελευταία χρόνια με την ισχύ του καταδυτικού νόμου χωρίς να έχουμε προηγούμενη ιστορία στον συγκεκριμένο χώρο. Για να δούμε που θα μας οδηγήσει αυτή η κατάσταση.
lkarapa
lkarapa
elite diver

Αριθμός μηνυμάτων : 1933
Ηλικία : 53
Τόπος : Άγιοι Ανάργυροι
Registration date : 22/11/2008

http://www.diverscorner.gr

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

πως σας φάνηκε η Natex 2010 ? Empty Απ: πως σας φάνηκε η Natex 2010 ?

Δημοσίευση  SUNDAY Τρι Μαρ 09, 2010 10:27 am

νομιζω πως θα συμφωνησω...

αν και πηγα δυο φορες..οποτε αν μου ξεφυγε κατι απο την πρωτη φορα θεωρητικα το ειδα την δευτερη ..
δεν ειδα και πολλα πραγματα που ηθελα εγω σχετικα με την αυτονομη...... πως σας φάνηκε η Natex 2010 ? Icon_question
ομως συνεχεια εβλεπα καλαμια ψαρεματος...κατι που δεν μου αρεσε ετσι και αλλιως.....

η ελευθερη καταδυση που ειχε μου αρεσε πολυ....σχολες ..βιντεο κλπ...αν και παλι δεν ηταν του ενδιαφεροντος μου ..τουλαχιστον προς το παρον... πως σας φάνηκε η Natex 2010 ? Icon_biggrin

επισης θα ελεγα και απο τι μερια του κυνηγου παλι δεν ειχε τιποτα.....η εκθεση ειχε υποθετικα και κυνηγι...αλλα το μονο που ειδα ηταν δυο περιπτερα....οποτε και ενας κυνηγος θα εφυγε το ιδιο απογοητευμενος οπως καποιος της αυτονομης καταδυσης....

μαλλον ο πιο ευχαριστημενος και με μεγαλη ποικιλια επιλογων .θα εφυγε καποιος που ασχολειται ψαρεμα με καλαμι....γιατι και με ψαροντουφεκο παλι δεν μπορω να πω οτι ειχε πολλα πραγματα.... πως σας φάνηκε η Natex 2010 ? Icon_question

τωρα βεβαια κατι μηχανες που ειχε....καραμελωμενοι ξηροι καρποι....μιξερ χειρος...καρεκλες μασαζ....θεωρω πως τα εβαλαν για να καλυψουν καποιες κενες θεσεις...ή για οικονομικους λογους...δεν ξερω...
SUNDAY
SUNDAY
elite diver

Αριθμός μηνυμάτων : 147
Ηλικία : 45
Τόπος : ΠΟΡΤΟ ΡΑΦΤΗ
Registration date : 01/08/2009

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Επιστροφή στην κορυφή

- Παρόμοια θέματα

 
Δικαιώματα σας στην κατηγορία αυτή
Δεν μπορείτε να απαντήσετε στα Θέματα αυτής της Δ.Συζήτησης