Θέλετε να αντιδράσετε στο μήνυμα; Φτιάξτε έναν λογαριασμό και συνδεθείτε για να συνεχίσετε.
Αναζήτηση
 
 

Αποτελέσματα Αναζήτησης
 


Rechercher Σύνθετη Αναζήτηση

Πρόσφατα Θέματα
» Καταδυσεις στην θασο
Γνωριζετε   www.order2com.com για ρουχα και παπουτσια ? EmptyΤρι Απρ 23, 2013 1:11 pm από Sthlias

» Πωλείται καινούριος ρυθμιστής scubapro mk2 plus με r295 330€
Γνωριζετε   www.order2com.com για ρουχα και παπουτσια ? EmptyΤρι Απρ 23, 2013 12:49 pm από Sthlias

» Πωλείται καινούριο bcd scubapro t-sport plus XL size 230€
Γνωριζετε   www.order2com.com για ρουχα και παπουτσια ? EmptyΤρι Απρ 23, 2013 12:43 pm από Sthlias

» Pedila twin jet max XL 90€
Γνωριζετε   www.order2com.com για ρουχα και παπουτσια ? EmptyΔευ Απρ 22, 2013 5:30 am από Sthlias

» ΠΩΛΟΥΝΤΑΙ ΚΑΙΝΟΥΡΙΑ ΠΕΔΙΛΑ TWIN JET MAX (XL) 90€
Γνωριζετε   www.order2com.com για ρουχα και παπουτσια ? EmptyΤετ Απρ 17, 2013 9:29 am από Sthlias

» My first post
Γνωριζετε   www.order2com.com για ρουχα και παπουτσια ? EmptyΤρι Αυγ 02, 2011 3:23 pm από lkarapa

» opinion
Γνωριζετε   www.order2com.com για ρουχα και παπουτσια ? EmptyΔευ Αυγ 01, 2011 3:22 pm από Επισκέπτης

» программы навигации
Γνωριζετε   www.order2com.com για ρουχα και παπουτσια ? EmptyΔευ Αυγ 01, 2011 2:35 pm από Επισκέπτης

» Στεγανή στολή CAMARO
Γνωριζετε   www.order2com.com για ρουχα και παπουτσια ? EmptyΠεμ Φεβ 24, 2011 5:17 pm από taucher


Γνωριζετε www.order2com.com για ρουχα και παπουτσια ?

4 απαντήσεις

Πήγαινε κάτω

Γνωριζετε   www.order2com.com για ρουχα και παπουτσια ? Empty Γνωριζετε www.order2com.com για ρουχα και παπουτσια ?

Δημοσίευση  isidore Τρι Δεκ 28, 2010 8:38 am

[url= http://www.shoes-trader.com/] online κατάστημα παπουτσιών[/url]

θα θελα τα φωτα σας αν καποιος χρησιμοποιει το internet για την
αγορα υποδηματων και ρουχων.
πανω απο ολα να ειναι δοκιμασμενα για την ποιοτητα τους οσων αφορα την αυθεντικοτητα και την αποστολη στην ελλαδα, οπως επισης αν γνωριζετε και τα εξοδα αποστολης για Ελλαδα.

Παπούτσια γυναικεία

ASICS SHOES
ευχαριστω εκ των προτερων.


isidore

Αριθμός μηνυμάτων : 1
Ηλικία : 34
Registration date : 28/12/2010

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Γνωριζετε   www.order2com.com για ρουχα και παπουτσια ? Empty Απ: Γνωριζετε www.order2com.com για ρουχα και παπουτσια ?

Δημοσίευση  kennedy2 Τρι Δεκ 28, 2010 10:26 am

Πρόσφατα με ένα πολύ μεγάλο κατάστημα υποδημάτων (www.order2com.com
) Ανακαλύφθηκε που ειδικεύεται σε μεγάλα και μικρά μεγέθη και ακόμη πολλά παπούτσια από τα αποθέματα, θα δούμε σύντομα. Στην ιστοσελίδα τους έχω δει μερικά μοντέλα που μου αρέσει ακόμα. Και σύμφωνα με την ιστοσελίδα είναι μόνο ένα μέρος του φάσματος σε αυτόν τον ιστότοπο (χμμ, ένα κομμάτι από ένα περίεργο φράση).

Ποιος ξέρει που μπορώ να επίσης να υποβάλλουν προτάσεις για τα εμπορικά σήματα που δεν έχουν.
Vans της μάρκας Θα χαιρόμουν www.order2com.com ,


τα αγοράζουν για εμένα, διότι πολύ άνετα.

Εδώ έχετε το σύνδεσμο, ελπίζω να έχουν κάποιο όφελος.



kennedy2

Αριθμός μηνυμάτων : 1
Ηλικία : 33
Registration date : 28/12/2010

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Γνωριζετε   www.order2com.com για ρουχα και παπουτσια ? Empty amazon

Δημοσίευση  lkarapa Τρι Δεκ 28, 2010 9:05 pm

Έχω ψωνίσει από amazon ..διάφορους προμηθευτές....... από εκεί είναι εγγύηση ότι έχω αγοράσει........ και είναι ότι έχω δει ....(απλά να κοιτάς και τις κριτικές που γράφουνε άλλοι που έχουν αγοράσει το προιόν......) ...επίσης έχει χρειαστεί και έχω επιστρέψει πράγματα .....και αυτό έγινε δωρεάν χωρίς δικιά μου χρέωση και επιστροφή των χρημάτων....
lkarapa
lkarapa
elite diver

Αριθμός μηνυμάτων : 1933
Ηλικία : 53
Τόπος : Άγιοι Ανάργυροι
Registration date : 22/11/2008

http://www.diverscorner.gr

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Γνωριζετε   www.order2com.com για ρουχα και παπουτσια ? Empty Απ: Γνωριζετε www.order2com.com για ρουχα και παπουτσια ?

Δημοσίευση  Admin Τρι Δεκ 28, 2010 9:10 pm

Την ίδια δημοσίευση από την Θεματική Ενότητα Χιούμορ - Αστεία , την έσβησα γιατί θεωρώ ότι δεν έπρεπε να δημοσιευτεί εκεί.
Admin
Admin
Admin

Αριθμός μηνυμάτων : 193
Ηλικία : 53
Τόπος : Άγιοι Ανάργυροι
Registration date : 28/10/2008

http://lkarapa.googlepages.com

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Γνωριζετε   www.order2com.com για ρουχα και παπουτσια ? Empty Απ: Γνωριζετε www.order2com.com για ρουχα και παπουτσια ?

Δημοσίευση  lkarapa Τρι Δεκ 28, 2010 9:49 pm

το site που δίνεις καλό φαίνεται αν και έχει υψηλά μεταφορικά καθώς και αν σου δίνει την δυνατότητα να το αλλάξεις ΜΟΝΟ αν δεν είναι όπως στην εικόνα που βλέπεις, που θεωρώ ότι είναι πολύ σημαντικό, γιατί θα μπορούσε να σου έρθει και απλά να μην σου αρέσει ....και από ότι βλέπω σε αυτήν την περίπτωση δεν σε καλύπτει για επιστροφή των χρημάτων......... santa santa
lkarapa
lkarapa
elite diver

Αριθμός μηνυμάτων : 1933
Ηλικία : 53
Τόπος : Άγιοι Ανάργυροι
Registration date : 22/11/2008

http://www.diverscorner.gr

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Επιστροφή στην κορυφή


 
Δικαιώματα σας στην κατηγορία αυτή
Δεν μπορείτε να απαντήσετε στα Θέματα αυτής της Δ.Συζήτησης